Firmamız kurulduğu 2003 yılından bugüne dek ve daha öncesinde sektörde bulunduğumuz çeşitli görevlerle geçmiş yıllarında verdiği tecrübe ile Sıcak yolluk sistemleri, Rezistansları ve Endüstriyel ısıtma elemanları üretimi ile ülkemizin sanayisine destek vermektedir.

Firmamız yaptığı makine ve teknoloji yatırımları ile aynı zamanda Çalışanlarına yaptığı değer yatırımları ile kendini devamlı güncellemiş, Arge çalışmalarına önem vermiş ve bugün Ülkemizde birçok ithal yolla satışı olan ürünleri kendi bünyesinde yerli olarak Avrupa kalitesinde üretmeyi başarmıştır.

Bugün dinamik kadromuz ile küreselleşen pazarda müşteri memnuniyeti odaklı Kaliteli Rezistans ve sıcak yolluk sistemlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Çözüm odaklı hizmet anlayışımızla Türk plastik ve ambalaj sanayisine hizmet etmeye devam ediyoruz.


Misyonumuz

Isıtek Rezistans, Endüstriyel ısıtma elemanları ve Sıcak yolluk sistemlerinde Kaliteli, verimli ve kesintisiz ürünler üreterek Türk Sanayisinin büyümesine hizmet etmektir.


Vizyonumuz

Isıtek Rezistans Türkiye’nin Plastik ve Ambalaj sanayisinde yerli endüstriyel ısıtma elemanları ve yerli sıcak yolluk sistemleri üretimi ile Avrupa ile yarışabilecek kalitede üretim yapmak bu sayede de Türk sanayisinde yüksek kaliteli üretimin devamlılığını hedeflemektedir.


0
0
0
0

Bizi Takip Edin